10 Ara 2015

Çisel & Oral Wedding Party

Rixos Bodrum Hotelin Adasında gerçekleşen organizasyonun hazırlıkları 5 ay öcesinde başladı. İlk görüşme sonrasında çiftin özel istekleri ve zevkleri doğrultusunda bir konsept oluşturuldu ve demo çalışması yapılarak kabul gördükten sonra çalışmalara start verildi.

Organizasyonun konsepti alışılagelmişin dışında neon renkler ve Plexyglass kullanılarak yapıldı. 5 farklı konsept ve her konsepte ait 4 masa oluşturuldu. Konseptin içeriğinde şehirlerin sembolleri vardı; Eifel kulesi ,BigBen,Özgürlük Anıtı ,Pissa Kulesi ve Boğaz Köprüsü. Sembolleri anımsatan renkeler ile masa dizaynları peçete gözlük ve led ışıklar ile sağlandı.

Organizasyonun tamamı bir paket halinde Çifte sunuldu, Paketin içeriğinde; Davetiye,LCV,Misafirlerin konaklama ve ulaşımları ,Oturma Planı ,Ses Işık Sistemi,Orkestra,Fotoğraf çekimi ve Organizasyonu kapsayan her hizmet tarafımızdan sağlandı. Ayrıca Photo Booth Türkiye ile çalışıldı. Gecenin geç saatlerinde After Party için özel Dj Performansı için Hakan Kabil bizlerle idi.